Jak zmniejszyć koszty zarządzania wypożyczalnią z oprogramowaniem LoMag?

Data dodania: 22.08.2019


Program LoMag to doskonała opcja również wtedy, gdy prowadzimy wypożyczalnie. Nie ma tutaj znaczenia, jaki towar oferujemy. Opisywane oprogramowanie do zarządzania wypożyczalnią można elastycznie dopasować dla własnych potrzeb. Na uwagę zasługuje fakt, że dzięki niemu zrealizujemy wszystkie obowiązki. Nie musimy inwestować w dodatkowe narzędzia, co przekłada się na wysoką oszczędność. Program wypożyczalnia wyróżnia się bezawaryjnym działaniem, intuicyjną obsługą, a także wysoką uniwersalnością.

 

Błyskawiczne wyszukiwanie dokumentów

Obsługa wypożyczalni wymaga generowania szczegółowej dokumentacji. Oczywiście utworzymy ją bez trudu w oprogramowaniu https://www.lomag.pl/Wypozyczalnia/ . Warto również wspomnieć, że wyszukiwanie niezbędnego nam pliku jest wyjątkowo proste. Zajmuje to zaledwie kilkanaście sekund. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, które towary jeszcze nie zostały zwrócone. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musimy znać dokładnego numeru wypożyczenia. Stanowi to spore ułatwienie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyszukać dokument po nazwie towaru, czy też danych kontrahenta.

 

Proste przyjęcie zwrotu

W momencie, gdy kontrahent zwróci produkt do wypożyczalni musimy stworzyć dokument zwrotu. To również wykonamy w omawianym module wypożyczalnia. Wystarczy, że odnajdziemy dokument wypożyczenia, a następnie edytujemy go. Musimy wprowadzić dokładną datę zwrotu, a następnie zapisać zmiany. Nie wymaga to dużego nakładu pracy, co stanowi wielką zaletę. Możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu, co z pewnością usatysfakcjonuje osoby zarządzające dużą liczbą towarów.